کارت های بانکی

 

کارت بانکی کارت پرداختی است که توسط بانک صادر می شود. کارت های بانکی به مشتریان اجازه می دهند تا در حساب های پس انداز خود به وجوه دسترسی پیدا کنند کارت بانکی به طور معمول یک کارت پلاستیکی است که توسط بانک برای مشتریان خود صادر می شود و یک یا چند سرویس را که مربوط به دسترسی مشتری به حساب بانکی است انجام می دهد.

از نظر فیزیکی ، معمولاً یک کارت بانکی دارای نام مشتری ، نام صادرکننده و یک شماره کارت منحصر به فرد است که روی آن چاپ شده است. نوار مغناطیسی در قسمت پشتی کارت شما را قادر می سازد تا کارت شما دستگاه های پرداختی  مختلف را بخوانند و به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا کند. بسته به بانک صادر کننده و ترجیحات مشتری ، این امکان را می دهد که کارت به عنوان کارت خودپرداز استفاده شود و امکان معاملات در دستگاه های فروش خودکار را فراهم میکند.

این کارتها به مشتری امکان می دهد از هر دستگاه اتوماتیک پول برداشت ، واریز یا انتقال دهد. علاوه بر این ، کارت های خودپرداز به مشتری اجازه می دهند ، مانده حساب را بررسی کند و وام را پرداخت کند.

شرکت امیران سامانه با سابقه درخشان در خصوص عقد قرار داد با بانک های معتبر کشور در زمینه تامین کارت های بانکی با بهترین کیفیت در تیراژ بالا آماده ارائه بهترین خدمات به بانک های سراسر کشور می باشد.